پزشک در منزل

آموزش خود مراقبتی به بیماران
آموزش خود مراقبتی به بیماران
دسامبر 23, 2021
ویزیت پزشک در منزل
ویزیت پزشک در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
پزشک در منزل

پزشک در منزل

پزشک در منزل

شاید برای شما هم پیش آمده که دچار آسیب و درد در بدن خود و اطرافیان شده باشید و به خصوص در این روزهای کرونایی، مراجعه به پزشک و ازدحام مطب و درمانگاه و شلوغی مسیر از دغدغه های شما باشد و موجب افزایش نگرانی های شما شود. حضور پزشک در منزل برای معاینه بیمار، از گذشته های دور هم رایج بوده است. در صورت بروز عارضه، طبیب یا حکیم شهر را خبر می کردند تا بر بالین بیمار حاضر شده و با معاینه درد و مشکل بیمار را تشخیص دهد. خدمات پزشک در منزل دارای مزایای زیادی می باشد و در بعضی مواقع ضروری هم می باشد. تقریبا هر نوع خدمات پزشکی را می توان در منزل و بدون مراجعه به مراکز درمانی انجام داد.

ممکن است ما یک درد و عارضه ای را تحمل کنیم اما ندانیم که برای معالجه و مداوای آن نزد کدام متخصص برویم. با حضور یک پزشک عمومی در منزل و بررسی های بالینی که انجام می دهد می تواند برای تشخیص بیماری و  نیاز ما برای مراجع به متخصص کمک نماید. از خدمات دیگری که پزشک می تواند در منزل انجام دهد بررسی نتایج آزمایشات و چکاب های انجام شده است که پزشک می تواند پس از بررسی دقیق این نتایج، داروهای لازم را تجویز نماید، یا به ما توصیه کند تا به یک متخصص مراجعه نماییم. یک پزشک در منزل می تواند برای درمان بیمار یک برنامه درمانی مناسب را پیاده سازی نماید. ممکن است پزشک پس از معاینات بالینی که انجام داد برای تشخیص صحیح بیماری، اقدام به تجویز آزمایش نماید. در این صورت شما می توانید از خدمات آزمایش در منزل ما  استفاده کرده و بدون دغدغه اقدامات لازم برای بهبودی خود را انجام دهید.

چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که در هنگام درد و ناراحتی ناشی از بیماری، در منزل بمانیم و پزشک برای روند درمان و بهبودی به منزل ما بیاید. حضور بیمار در منزل می تواند به بیمار حس امنیت داده و اضطراب و استرس  فرد بیمار و خانواده او را کاهش دهد. همین مساله می تواند در روند بهبودی بیمار بسیار موثر باشد. اگر نیاز به حضور پزشک در منزل خود دارید می توانید بر روی ما حساب کنید.

خدمات پزشک در منزل

  1. سلامتی عمومی بیمار را بررسی می کند.
  2. بررسی نتایج آزمایشات، سونوگرافی و سایر چکاب های انجام شده
  3. بررسی و کنترل روند درمان بیمار
  4. ارائه مشاوره پزشکی و ویزیت بیمار
  5. ارجاع بیمار در صورت نیاز به پزشک متخصص