اعزام پزشک متخصص

اعزام پزشک عمومی
اعزام پزشک عمومی
دسامبر 23, 2021
سونوگرافی و رادیولوژی در منزل
سونوگرافی و رادیولوژی در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
اعزام پزشک متخصص

اعزام پزشک متخصص

اعزام پزشک متخصص

گاهی به دلیل نگهداری از سالمند و یا کودکان شما نمی توانید به راحتی به پزشک مراجعه کنید، یا تمایل به صرفه جویی در زمان خود دارید و همچنین ممکن است شما بیماری داشته باشید که حرکت کردن برای او سخت باشد، ترجیح می دهید به جای مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان ها و قرار گرفتن در صف طولانی آن، از خدمات اعزام پزشک متخصص به منزل خود استفاده نمایید. مرکز خدماتی نویان با اعزام پزشکان متخصص و پرستاران با تجربه در کنار شماست تا مسیر بهبودی بیمار خود را با خاطری آسوده طی کنید.

خدمات اعزام پزشک متخصص

اگر خود یا یکی از نزدیکان شما دچار بیماری شده و شما به هر دلیلی نمی توانید به مراکز درمانی مراجعه کنید می توانید با مرکز نویان تماس بگیرد تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حضور پزشک متخصص اقدام نموده و مسیر بهبودی خود را شروع کنید. مرکز نویان با توجه به نیاز شما اقدام به اعزام پزشک متخصص می نماید. امکان اعزام پزشک متخصص قلب گرفته تا متخصص ارتوپدی در مرکز نویان وجود دارد.

بررسی وضعیت عمومی بعد از ترخیص از بیمارستان: گاهی بیماران بعد از ترخیص هم نیاز به مراقب و چکاب دارند. در این صورت می توان از خدمات اعزام پزشک متخصص برای بیمار استفاده کرد.

پزشک متخصص کودکان: مراجعه کودکان و ویزیت آنها توسط پزشک همیشه برای والدین چالش برانگیز است. می توانید برای راحتی و احساس امنیت کودکان خود، از پزشکان متخصص بخواهید تا برای ویزیت به منزل شما بیایند.

ویزیت سالمندان در منزل: سالمندان نیاز به مراقبت و چکاب مرتب دارند. گاهی به دلیل کهولت سن و یا هر دلیل دیگری نمی توانند به مراکز درمانی مراجعه نمایند. در این صورت شما می توانید از خدمات اعزام پزشک متخصص مرکز نویان استفاده نمایید.

بااستفاده از خدمات اعزام پزشک متخصص به منزل، دیگر نگران صف های طولانی مراکز درمانی و مشکلاتی از قبیل نوبت گرفتن از بین می رود، زیرا پس از ثبت درخواست شما، مرکز نویان بلافاصله اقدام به اعزام پزشک متخصص می نماید. در این شرایط شما تنها بیمار پزشک خود هستید و تمام تمرکز پزشک فقط بر روی شماست. درخواست اعزام پزشک متخصص در وقت، زمان و انرژی شما صرفه جویی می کند و نیازی نیست شما ساعت ها در ترافیک خیابان ها برای رفتن به مراکز درمانی وقت صرف کنید. با توجه به اینکه مراکز درمانی محیط های پرخطری می باشند و ممکن است شما در معرض ابتلا به بیماری های مختلف قرار بگیرید. بهترین راه برای مراقبت از خود و نزدیکانتان استفاده از خدمات اعزام پزشک متخصص به منزل است.