اعزام پزشک عمومی

اعزام پرستار سراسر نقاط تهران
اعزام پرستار سراسر نقاط تهران
دسامبر 23, 2021
اعزام پزشک متخصص
اعزام پزشک متخصص
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
اعزام پزشک عمومی

اعزام پزشک عمومی

اعزام پزشک عمومی

یکی دیگر از خدماتی که مرکز نویان انجام می دهد اعزام پزشک عمومی می باشد. پزشکان عمومی مرکز نویان در تمام طول شبانه روز آماده اعزام به منزل شما می باشند تا به شما و بیمارانتان خدمت رسانی کنند. به محض درخواست پزشک عمومی، در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام پزشک عمومی انجام شده و پزشک بر بالین بیمار شما حاضر می شود و اقدام به معاینه کلی بیمار، ارزیابی سطح هوشیاری بیمار، ارزیابی علایم حیاتی بیمار از قبیل فشار خون، درجه حرارت و تنفس اقدام می نماید و پس از بررسی های لازم ، برنامه خود را برای بهبودی اعلام می نماید. پزشک ممکن است به شما تجویز کند تا به پزشک متخصص مراجعه نمایید و یا داروهای لازم برای بهبودی شما را مشخص می نماید. گاهی ممکن است برای تشخیص بهتر بیماری نیاز به انجام آزمایشات و سونوگرافی باشد. در این صورت اصلا نگران نباشید . شما می توانید از خدمات اعزام نیرو برای نمونه گیری مرکز نویان استفاده نمایید و روند بهبودی خود را طی کنید. در صورت تشخیص پزشک به تزریق آمپول و سرم شما می توانید از خدمات اعزام پرستار به منزل  مرکز نویان بهره مند شوید.

از مزایای دیگر استفاده ار خدمات اعزام پزشک عمومی به منزل می توان به حضور و حمایت اعضای خانواده اشاره کرد که تاثیر بسیاری در روحیه فرد بیمار دارد. همه ما به خوبی می دانیم که داشتن حس خوب و آرامش و روحیه بالا می تواند در بهبود بیمار بسیار موثر باشد. همچنین اعضای خانواده می توانند روند کار را از نزدیک ببینند و در صورت نیاز کنار بیمار خود حضور داشته باشند تا بیمار با خاطری آسوده به روند بهبودی و درمان خود ادامه دهد.

با اعزام پزشک عمومی شما با خیال راحت می توانید از خدمات پزشکی استفاده نمایید. وقتی که پزشک عمومی در منزل بر بالین بیمار شما حاضر می شود تمام وقت و تمرکز خود را بر روی بیمار متمکز کرده و می تواند بدون عجله به معاینه بیمار بپردازد و شما هم نگران شلوغی مطب و زمان کمی که پزشک می تواند برای هر بیمار اختصاص دهد نخواهید بود و با دادن شرح حال خود می توانید به تشخیص و درمان بیماری خود کمک کنید.

مرکز نویان با به کار گرفتن نیروهای باتجربه و متخصص در تلاش است تا با فراهم کردن بستری مناسب بتواند به هم میهنان خود خدمت رسانی کند. شما برای استفاده از خدمات اعزام پزشک عمومی و ویزیت خود تنها به اندازه یک تماس فاصله دارید. با این کار شما می توانید روند بهبودی خود را سریع تر نمایید و از دست مشکلات مراجعه به مراکز درمانی خلاص شوید.  مرکز نویان با اعزام پزشک عمومی به منزل شما باعث صرفه جوویی در وقت و انرژی شما می شوند.