خدمات پرستاری در منزل

پرستار ساعتی در منزل
پرستار ساعتی در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

انجام خدمات پرستاری در منزل برای پرستار مورد نظر به حداکثر رساندن رفاه و مراقبت های بهداشتی سالمند در منزل می باشد. نظارت و مشاوره خدمات پرستاری در منزل در مورد خطرات در محیطی که سالمندان در آن زندگی می کنند.

ارائه اطلاعات ارزیابی پایه و مراقبت مداوم با مداخلات مناسب نیز از خدمات پرستاری در منزل می باشد. تضمین تداوم مراقبت از بیمار از طریق ارتباط با بیمارستان ها، سایر خدمات اجتماعی، پزشکان و متخصصان بهداشتی وابسته از جمله وظایف خدمات پرستاری در منزل می باشد.

استفاده از خدمات پرستاری در منزل زندگی نیمه مستقل را برای افراد سالمند فراهم می کند.

متخصصان خدمات پرستاری در منزل

تیم متخصصین خدمات پرستاری در منزل ما برای حمایت و کمک به سالمندان آموزش دیده اند تا بتوانند در خانه خود با آسایش زندگی کنند. از طریق فرآیند خدمات پرستاری در منزل، به سالمندان این فرصت را می دهیم که با کمک خدمات پرستاری در منزل به زندگی در خانه ادامه دهند.

روند خدمات پرستاری در منزل ما به سالمندان این اجازه را می دهد. تا زندگی با کیفیت بهتری داشته باشند. در عین حال خدمات پرستاری در منزل استرس را برای اعضای خانواده مراقب سالمند کاهش می دهد.

بسته به نیاز یا شرایط بیماران، مرکز نویان مجموعه کاملی از خدمات پرستاری در منزل از جمله فیزیکی و گفتار درمانی را ارائه می دهد.که همگی نیازهای خاص بیماران و سالمندان را برآورده می‌کند.

برنامه ی خدمات پرستاری در منزل مراقبت های تخصصی و یک برنامه درمانی مکمل می باشد. مجموعه های مختلفی از منابع مرتبط با سلامت و همچنین فعالیت های خلاقانه برای دسترسی در یک محیط امن و حمایتی را ارائه می دهد.

دسترسی به خدمات پرستاری در منزل

ایجاد حس اعتماد به نفس به سالمندان از طریق ایجاد ساختار شخصی و اجتماعی و روتین های سلامتی.

انجام برنامه های تمرینی و تمدد اعصاب برای سالمندان.

دسترسی به درمان های مکمل (از جمله ماساژ و …) برای تسکین علائم جسمی و روانی و کمک به مدیریت درد، تحرک، اضطراب.