پانسمان زخم در منزل

تزریقات در منزل
تزریقات در منزل
دسامبر 23, 2021
استحمام بیمار در منزل
استحمام بیمار در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
پانسمان زخم در منزل

پانسمان زخم در منزل

پانسمان زخم در منزل

زخم های مزمن یک مسئله مهم مراقبت های بهداشتی هستند. می توانند بر زندگی میلیون ها بیمار در سراسر جهان تأثیر منفی بگذارند. از این رو خدمات پرستاری نویان پانسمان زخم در منزل را انجام می دهد.

یکی از بدترین زخم هایی که بیماران با آن مواجه می شوند زخم بستر می باشد. با پانسمان زخم در منزل از وخیم شدن این زخم ها جلوگیری می شود.راهبردهای فعلی مدیریت و پانسمان زخم در منزل به دلیل نیاز به تجزیه و تحلیل به تجربه بالا دارد. بخاطر همین هم هر شخصی نمی تواند پانسمان زخم در منزل را به خوبی انجام دهد.

زمینه رو به رشد پانسمان زخم در منزل به دلیل مزایایی که دارد. از جمله قابلیت پوشیدن، کم هزینه و کاربرد سریع و ساده پانسمان زخم در منزل, پتانسیل زیادی را برای مراقبت شخصی از زخم فراهم می کند.

خدمات پانسمان زخم در منزل

در خدمات پرستاری نویان، پیشرفت‌های اخیر در توسعه پانسمان زخم در منزل. برای نظارت و مدیریت زخم‌های مزمن به طور جامع بررسی می‌شوند.وسایل و پانسمان های آماده به هیچ وجه نمی تواند جایگزین پرستار یا دکتر برای پانسمان زخم در منزل شود. انجام تعویض صحیح پانسمان زخم در منزل،از شروع قرمزی یا ضایعات اولیه پوستی جلوگیری می کند.

استخدام پرستار پانسمان زخم در منزل می تواند به طور مستقل تمام ضایعات پوستی را مدیریت کند. می تواند بیمار را با توجه به تجویز پزشکی، حتی با پانسمان زخم در منزل پیشرفته، درمان کند.

پرستاران با استفاده صحیح پانسمان زخم در منزل و نظارت بر وضعیت بدنی صحیح. از فشار مداوم بر ناحیه بدن،بافت و متعاقب آن ایجاد آسیب فشاری جلوگیری می کند. در مورد پانسمان ساده زخم در منزل , زخم آسپتیک و بدون عوارض که کادر پرستاری با آن مواجه می‌شوند. اجرای پانسمان زخم در منزل باید طبق تکنیک‌های مراقبت فعلی باشد.

بعد از برداشت پانسمان قبلی زخم در منزل پوست مشاهده می شود. هرگونه شرایط آن ناحیه را از نظر وجود هر گونه علائم ارزیابی و به پزشک گزارش می شود.هنگام پانسمان زخم در منزل زخم و پوست اطراف با گاز آغشته به محلول تمیز می شود.

موارد مورد نیاز برای پانسمان زخم در منزل

  • بهداشت دست با ضد عفونی کننده
  • پوشیدن دستکش لاتکس یکبار مصرف
  • قیچی استریل و غیر استریل
  • گاز استریل