تزریقات در منزل

خدمات گفتار درمانی در منزل
خدمات گفتار درمانی در منزل
دسامبر 23, 2021
پانسمان زخم در منزل
پانسمان زخم در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

پرستاری و تزریقات در منزل می‌تواند شغلی تاثیرگذار باشد. فرصت‌هایی را برای پیشرفت، دسترسی به مدرن‌ترین تجهیزات و فن‌آوری و مزایای عالی را فراهم کند. مراقبان و پرستاران خدمات نویان ساعت‌ های منعطف در روز را مشغول تزریقات در منزل هستند. نگهداری انفرادی از بیمار، استقلال، تمرکز بر آموزش بیمار و داشتن توانایی تزریقات در منزل حامیان واقعی بیمار هستند.

مرکز خدمات پرستاری نویان متعهد به سرمایه گذاری در آخرین فناوری است که پرستاران را قادر می سازد کارآمدتر کار کنند. با خدمات پرستاری نویان دیگر نیاز به مراجعه به مراکز درمانی برای تزریقات و وصل سرم ندارید. و می توانید خدمات تزریقات را در منزل خود تجربه نمایید. تزریقات یکی از متداول ترین روش ها برای درمان بیماری است. تزریقات انواع مختلفی دارد مانند تزریقات وریدی مثل وصل کردن سرم در شرایطی که بیمار قادر به دریافت مایعات نباشد مورد استفاده قرار می گیرد. تزریقات عضلانی مانند آمپول های تقویتی و درمانی، دارو در عضله تزرق می شود. زمانی که دارو برای دستگاه گوارشی مضر باشد و یا جذب از طریق دستگاه گوارش امکان نداشته باشد از این روش استفاده می شود که از متداول ترین روش های تزریق است.  نحوه انجام تزریقات بسیار مهم است و باید توسط افراد آموزش دیده و ماهر انجام شود. مرکز خدمات پرستاری نویان، با اعزام نیروهای با تجربه، تزریقات بیمار را درمنزل انجام می دهند.

خدمات تزریقات در منزل نویان

  1. انواع تزریقات طبق نسخه پزشک در منزل: پزشک برای درمان بیمار تزریق آمپول های درمانی و تقویتی را تجویز می کند که می توانید این کار را در منزل و با استفاده از خدمات تزریقات در منزل نویان انجام دهید.
  2. انجام تزریقات بیماران مبتلا به کرونا: بیماران کرونایی برای بهبودی نیاز به وصل سرم دارند و با توجه به شرایط حساسی که دارند با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، می توانید از خدمات تزریقات در منزل مرکز نویان استفاده کنید.
  3. خدمات تزریق آمپول و داروهای مختلف: در یشتر مواقع نیاز است تا بیمار تزریقات مختلفی را انجام دهد. در صورت نیاز به هر گونه تزریقات آمپول می توانید روی خدمات تزریقات در منزل مرکز نویان حساب کنید.
  4. خدمات وصل سرم در منزل:  وصل سرم از طریق آنژیوکت انجام می شود که نیاز به مهارت و تخصص دارد که باید توسط افراد آموزش دیده و با تجربه انجام شود.
  5. خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی: استفاده از خدمات پزشکی برای بیماران در طول شب همیشه با دشواری همراه بوده است. به همین دلیل مرکز خدمات پرستاری نویان برای رفاه حال بیماران و خانواده آنها، در تمام طول شبانه روز امکان اعزام نیرو برای تزریقات در منزل دارد.
  6. تزریقات مربوط به کودکان در منزل: کودکان همواره برای انجام تزریقات دچار اضطراب و استرس می شوند و حضور در مراکز درمانی ممکن است اضطراب آنها را افزایش دهد. برای اینکه کودک در شرایط بهتری تزریقات را انجام دهد بهتر است که این کار در منزل انجام شود.