اعزام فیزیوتراپ در منزل

مراقبت کودک در منزل
مراقبت کودک در منزل
دسامبر 23, 2021
خدمات گفتار درمانی در منزل
خدمات گفتار درمانی در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
اعزام فیزیوتراپ در منزل

اعزام فیزیوتراپ در منزل

اعزام فیزیوتراپ در منزل

فیزیوتراپیست ها به مراجعان کمک می کنند تا مشکلات حرکتی کوتاه مدت یا بلندمدت را که بر توانایی آنها در انجام فعالیت های روزمره تأثیر می گذارد، اصلاح و پیشگیری کنند. معمولاً خدمات اعزام فیزیوتراپ در منزل شامل ترکیبی از ورزش، تمرین قدرتی، تمرین راه رفتن، تکنیک‌های درمان دستی و آموزش برای ارتقای سلامت و عملکرد مطلوب است.

کار درمانی با اعزام فیزیوتراپ در منزل

افراد کار درمانی با اعزام فیزیوتراپ در منزل همکاری می کنند تا کمک کنند تا آنجا که بیماران می توانند در خانه خود به انجام کارهای خود بازگردند. به این معنی که اعزام فیزیوتراپ در منزل می‌تواند به معنای یافتن راه‌های جدید و بهبودیافته برای انجام هر یک از وظایف متعددی باشد که برای بیمار مفید است. یا اعزام فیزیوتراپ در منزل می‌تواند به معنای بازسازی مشکلی باشد که بیماران دارند. تا بتوانند به انجام کارهایی که قبل از آسیب‌دیدگی انجام می‌دادند، بازگردند.

ارائه اعزام فیزیوتراپ در منزل به افراد دارای نیازهای سلامت ضروری می باشد. برای اطمینان از ارائه خدمات اعزام فیزیوتراپ در منزل با کیفیت بالا از طریق سایت های مختلف اطلاعات کسب کنید.

تکنیک های درمانی با اعزام فیزیوتراپ در منزل

روش های مختلفی را برای بهبود تحرک و تقویت عضلات انجام میدهند.
دستکاری و تحرک مفصل برای کاهش درد و سفتی.
تکنیک های پاکسازی راه هوایی و تمرینات تنفسی.
ماساژ برای تحرک بافت نرم.

درمان با اعزام فیزیوتراپ در منزل از کودکان حمایت می کنند تا به نقاط عطف حرکتی، عملکردی و رشدی خود دست یابند. در عین حال آسیب های آنها را که بر حرکت آنها تأثیر می گذارد، درمان می کنند.وضعیت فردی با اعزام فیزیوتراپ در منزل بررسی خواهد شد. علاوه بر درمان مشکل، اعزام فیزیوتراپ در منزل همچنین ممکن است کارهایی را به بیماران پیشنهاد کنند.حرکت ها و کارها با اعزام فیزیوتراپ در منزل به صورت روزانه انجام خواهد شد تا به تسکین درد و ناراحتی کمک کند.