اعزام پرستار 24 ساعته

اعزام پرستار به منزل
اعزام پرستار به منزل
دسامبر 23, 2021
اعزام پرستار سراسر نقاط تهران
اعزام پرستار سراسر نقاط تهران
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
اعزام پرستار 24 ساعته

اعزام پرستار 24 ساعته

اعزام پرستار 24 ساعته

بسیاری از افراد به دلایل متفاوت مانند بیماری، سالمندی، ناتوانی های جسمی و حرکتی که دارند نمی توانند کارهای روزانه و شخصی خود را انجام دهند و نیازمند مراقبت و پرستاری به صورت 24 ساعته هستند. مرکز خدمات پرستاری نویان با سالها تجربه در زمینه خدمات پزشکی و مراقبتی و داشتن نیروی آقا و خانم در همه زمینه ها به صورت 24 ساعته آماده کمک به این افراد می باشد تا باری از روی دوش آنها بردارد.

خدمات پرستاری داراع انواع مختلفی است. معمولا پرستاران در حالت عادی به صورت شیفتی به انجام فعالیت های خود می پردازند. یکی از روش های خدمات پرستاری، اعزام پرستار به صورت 24 ساعته می باشد. به گونه ای که پرستار در تمام طول شبانه روز در کنار فرد ناتوان، مشغول فعالیت است. اعزام پرستار 24 به دلیل حضور مداوم در مکان مورد نظر و ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز، شامل حقوق و مزایای اضافه کاری می باشد. پرستاران 24 ساعته معمولا از بین افرادی انتخاب می شوند که دارای وقت آزاد بسیاری باشند و بنوانند فعالیت های مختلف از جمله دادن قرص و داروی فرد ناتوان، شستشو و استحمام فرد و غیره را انجام دهند. پرستار 24 ساعته انتخابی باید دارای توان جسمی خوبی باشد تا بتواند مسولیت های خود را به درستی انجام دهد.

بهتر است برای نگهداری از افراد ناتوان از پرستاران مراکز معتبر و دارای مجوز قانونی استفاده شود. استفاده از خدمات مراکز نامعتبر ممکن است امنیت مالی و جانی شما را به خطر بیاندازد و برای استفاده از خدمات اعزام پرستار 24 ساعته باید نهایت دقت را داشته باشید. مرکز خدمات نویان یکی از معتبر ترین مراکز ارائه خدمات پزشکی و پرستار  24 ساعته در تهران است که دارای پرستاران با تجربه و دلسوز است و پس از ثبت درخواست در کوتاه ترین زمان ممکن، می تواند پرستار خانم یا اقا را به صورت 24 ساعته به مکان مورد نظر شما در هر کجای تهران اعزام نمایند.

از مزایای درخواست پرستار 24 ساعته این است که شما در صورت نداشتن وقت کافی برای نگهداری از فرد ناتوان می توانید با خاطری آسوده با درخواست پرستاران 24 ساعته به انجام کارهای خود بپردازید و نگران بیمار خود نباشید. برخی از بیماران نیاز به انجام تزریق آمپول و سرم های متعددی دارند و بهتر است به جای درخواست های مکرر برای اعزام پرستار در طول شبانه روز، یک پرستار 24 ساعته تمامی مراقبت های لازم را انجام دهد. این کار موجب صرفه جویی اقتصادی هم می شود زیرا رفت و آمد پرستار هزینه های بالایی خواهد داشت و از طرفی بعضی از داروها باید راس ساعت معینی انجام شود و ایجاد تاخیر در آن برای حال بیمار مضر است.