اعزام پرستار سراسر نقاط تهران

اعزام پرستار 24 ساعته
اعزام پرستار 24 ساعته
دسامبر 23, 2021
اعزام پزشک عمومی
اعزام پزشک عمومی
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
اعزام پرستار سراسر نقاط تهران

اعزام پرستار سراسر نقاط تهران

اعزام پرستار سراسر نقاط تهران

هدف از ایجاد مراکز خدمات پرستاری، امکان اعزام پرستاران متخصص در زمینه های مختلف پرستاری، مطابق با نیاز افراد است. این مراکز سعی دارند تا با ارائه خدمات به بیماران و اعزام پرستار به منزل به بهبود بیماران بدون نیاز به مراجعه مراکز درمانی کمک کنند. مرکز خدمات پرستاری نویان با داشتن تیم کامل و تخصصی از پرستاران با تجربه امکان اعزام پرستار به سراسر تهران را دارند.

اعزام پرستار در منزل مناسب چه کسانی است؟

  • افرادی که توان بیرون رفتن از منزل و مراجعه به مراکز درمانی ندارند و افراد کهنسال می توانند با درخواست اعزام پرستار در سراسر تهران، خدمات پزشکی را در منزل خود دریافت کنند.
  • گاهی از اوقات ممکن است در روزهای تعطیل نیاز فوری برای مراجعه به پزشک داشته باشید و نتوانید تا باز شدن مراکز درمانی صبر کنید، در این صورت می توانید در سراسر تهران از اعزام پرستار و پزشک به منزل خود استفاده کنید.
  • در صورتی که پدر و مادر به دلیل نداشتن وقت کافی نمی توانند از کودک و یا نوزاد خود نگهداری و پرستاری کنند، خدمات اعزام پرستار در سراسر تهران می تواند به کمک آنها آمده و از عزیزان آنها مراقبت نمایند.
  • بعضی از افراد مسن بنا به شرایطی مجبور هستند ساعت های طولانی در منزل تنها باشند و نیاز به مراقبت و پرستاری دارند. در هر کجای تهران که باشید مرکز نویان با اعزام پرستار به یاری شما می آیند.
  • بعضی از افراد هم ترجیح می دهند در محیط آرام و امن منزل خود از خدمات پرستاری و پزشکی استفاده کنند. در این صورت با برقراری تماس با مرکز نویان می توانند در کوتاهترین زمان در سرتاسر تهران از خدمات اعزام پرستار و پزشک استفاده نمایند.
  • در صورت نیاز بیمار به انجام خدماتی از قبیل پانسمان و تزریقات در منزل، می توان با درخواست اعزام پرستار این خدمات را بدون خروج از منزل دریافت نمایید.
  • برخی از بیماران پس از ترخیص از بیمارستان باز هم نیاز به مراقبت و پرستاری دارند و حضور یک پرستار در منزل که بتواند شرایط بیمار را کنترل کند امری ضروری است.

مرکز نویان برای راحتی هر چه بیشتر شهروندان تهرانی امکان اعزام پرستار خانم و آقا را دارد و کافی است هنگام برقراری ارتباط، نیاز و خواسته خود را اعلام کنید تا در اولین فرصت پرستاران ما برای خدمت رسانی به شما حاضر شوند. مرکز نویان در انتخاب کادر پرستاری خود علاوه بر دانش، تخصص و تجربه پزشکی به مهربانی و صبور بودن پرستاران نیز دقت دارد تا بتواند خدماتی با بهترین کیفیت به شهروندان ارائه دهد.