اعزام پرستار به منزل

پرستار کودک در منزل
پرستار کودک در منزل
دسامبر 23, 2021
اعزام پرستار 24 ساعته
اعزام پرستار 24 ساعته
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار به منزل

به کسی که با خدمات پزشکی و پرستاری آشنایی داشته باشد، پرستار می گویند. انتخاب پرستار باید با نیاز و خواسته شما همخوانی داشته باشد. اگر برای کارهایی نظیر نگهداری از کودک یا سالمند و یا بیمار خود تقاضای اعزام پرستار به منرل خود دارید باید به مهارت و تخصص پرستار، سن، تجربه، جنسیت، اخلاق و رفتار او توجه کنید. درصورتی که نیاز به حضور پرستار در منزل خود دارید، باید از مراکز معتبر و دارای مجوز درخواست کنید تا مشکلی برای شما و خانواده تان پیش نیاید.

انواع خدمات پرستاری در منزل

اعزام پرستار به منزل به دلایل مختلفی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

1- پرستاری از سالمند در منزل

سالمندان به دلیل کهولت سن و شرایط جسمی و روحی که دارند، نیاز به حضور پرستار در منزل دارند تا از آنها مراقبت کند. بسیاری از سالمندان تمایلی به انجام خدمات درمانی در مراکز پزشکی ندارند و ترجیح می دهند در محیط خانه خود این خدمات را دریافت کنند. در این صورت با درخواست اعزام پرستار به منزل می توان مراقبت و خدمات لازم را انجام داد. خدمات پرستاری سالمند در منزل شامل: مراقبت از فرد سالمند، رسیدگی و کنترل روند درمان سالمند، هم صحبتی با سالمند برای بهبود روحیه و نظافت و استحمام سالمند می باشد.

2- پرستاری از کودک در منزل

پرستاری از کودک در منزل برای خانواده هایی که والدین هر دو شاغل باشند و در بیشتر مواقع در کنار فرزندشان حضور ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد. پرستاری از کودک شامل رسیدگی به تغذیه و امور درسی و نگهداری می باشد. مرکز پرستاری نویان از معتبرترین مراکز تهران است که با اعزام پرستار در منزل به والدین کمک می کند تا با خاطری آسوده و بدون نگرانی از فرزند خود، به انجام فعالیت بپردازند. خدمات پرستاری از کودک و نوزاد شامل: نگهداری از کودک، برنامه ریزی داروهای مصرفی کودک، تعویض پوشک و نظافت و حمام، امورات خانه داری، تفریح و سرگرمی کودک و برنامه های درسی می باشد.

3- پرستاری از بیمار در منزل

بیمارانی که بعد از عمل جراحی خود نیاز به مراقبت در منزل دارند و یا افرادی که به دلیل بیماری های مختلف، نیاز به مراقبت دارند. یا برای ادامه روند بهبودی خود نیاز به انجام تزریقات سرم و آمپول دارند، می توانند درخواست اعزام پرستار به منزل نموده و مراقبت های درمانی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. خدمات پرستاری از بیمار شامل تزریقات و پانسمان، کمک به انجام نظافت شخصی بیمار، کنترل روند بهبودی بیمار و برنامه ریزی دارویی و تغذیه ای برای بیمار می باشد.