نوار قلب در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل
نمونه گیری آزمایش در منزل
دسامبر 23, 2021
خدمات مراقبت از سالمند
خدمات مراقبت از سالمند
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
نوار قلب در منزل

نوار قلب در منزل

نوار قلب در منزل

متخصصان قلب ما رویکردی جامع برای مدیریت شرایط قلب، رگ‌های خونی و سیستم گردش خون از طریق تشخیص زودهنگام، درمان، تنظیم سبک زندگی و نوار قلب در منزل ارائه می‌دهند. در بیشتر موارد، ما به بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی توصیه می کنیم که هم از یک متخصص داخلی و هم از یک متخصص قلب برای نوار قلب در منزل استفاده کنند.

مرکز نویان خدمات نوار قلب در منزل با فناوری های پیشرفته ارائه می دهد.تیم قلب و عروق مرکز نویان از تجربه بالایی در تشخیص و درمان بیماری های سیستم قلبی عروقی و نوار قلب در منزل برخوردار است.

متخصص قلب برخی از آزمایشات و نوار قلب در منزل را توصیه می کند. ممکن است برخی از روش ها مانند کاتتریزاسیون قلب، آنژیوپلاستی یا قرار دادن ضربان ساز را برای تشخیص دقیق مشکل انجام دهد.

هنگامی که پلاک عروق را مسدود می کند، جریان طبیعی خون مشکل می شود. در این صورت ابتدا نوار قلب در منزل گرفته می شود. آنژیوپلاستی یک بالون کوچک را وارد سیاهرگ گرفتگی می کند و پلاک را به دیواره فشار می دهد .جریان خون را افزایش می دهد.قلب همچنین می تواند تحت تأثیر گرفتگی یا سفت شدن سیاهرگ ها و شریان ها در سایر قسمت های بدن قرار گیرد. لازم است که نوار قلب در منزل برای افراد بیمار گرفته شود.

نوار قلب سالمندان در منزل

میدانید که بسیاری از بیماران توان حرکتی بالایی ندارند. برای بیماران و سالمندان رفتن به مرکز درمانی و کلینیک ها ممکن است سخت باشد. بدیل وسیله مرکز خدمات پرستاری نویان خدمات نوار قلب در منزل را برای این عزیزان فراهم کرده است. تا بدون هیچ مشکلی از خدمات نوار قلب در منزل استفاده کنند.

اسکن و نوار قلب در منزل نشان می دهد که قلب شما چقدر خون را به بقیه بدن پمپاژ می کند. همچنین با نوار قلب در منزل منظم بودن ریتم قلبی را بررسی کنید. در مورد هر گونه نگرانی در مورد نیاز به نوار قلب در منزل و نحوه انجام آن و نتایج با پزشک خود صحبت کنید