نمونه گیری آزمایش در منزل

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل
سونوگرافی و رادیولوژی در منزل
دسامبر 23, 2021
نوار قلب در منزل
نوار قلب در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
نمونه گیری آزمایش در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل

برای اینکه تصمیم بگیرید که نمونه گیری آزمایش در منزل مناسب است یا مراجعه به آزمایشگاه. باید در نظر بگیرید که حجم بالای مراجعه کننده باعث اتلاف وقت و هزینه میشود.اگر ترجیح میدهید که از خدمات نمونه گیری آزمایش در منزل استفاده کنید، مرکز نویان به شما خدمات نمونه گیری آزمایش در منزل را در شرق تهران ارائه میدهد.آزمایش و نمونه گیری آزمایش در منزل ممکن است بخشی مفید از یک ارزیابی کامل برای اختلال در بدن باشد.

مانند هر نمونه گیری آزمایش در منزل، این روش اطلاعات محدودی به دست می‌دهد و باید فقط به عنوان مکمل معاینه فیزیکی استفاده شود. در تأیید تشخیص، پیش‌بینی شدت بیماری، و نظارت بر پیشرفت بیماری در بیماران مبتلا به بیماری‌های عفونی یا اختلالات ایمنی نمونه گیری آزمایش در منزل مفید هستند.

ارزیابی تشخیصی به موقع و اجرای نمونه گیری آزمایش در منزل قابل اعتماد در مدیریت بیماری بسیار مهم است.روش های مختلفی از جمله نمونه گیری آزمایش در منزل وجود دارد که می تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم عوامل عفونی یا ناهنجاری های سیستم ایمنی را تشخیص دهد.برای تشخیص بیماری های عفونی و یا انواع اختلالات ایمنی از جمله بیماری های خودایمنی و اختلالات نقص ایمنی نمونه گیری آزمایش در منزل کاربرد فراوانی دارند.

کرونا و نمونه گیری آزمایش در منزل

با شرایطی که کرونا به وجود آورده برای سالمندان و بیماران رفتن به مکان هایی مانند آزمایشگاه فوق العاده خطرناک می باشد. پس باید نمونه گیری آزمایش در منزل را جایگزین رفتن به آزمایشگاه کرد. استفاده از خدمات نمونه گیری آزمایش در منزل میتواند خطر همه گیری کرونا را کاهش دهد. اگر مایل به دریافت نمونه گیری آزمایش در منزل از تیم متخصص مرکز رویان هستید. ابتدا نمونه آزمایش در منزل خود را مشخص کنید و سپس با متخصصین ما در ارتباط باشید تا شما را در این راستا راهنمایی کنند.