سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

اعزام پزشک متخصص
اعزام پزشک متخصص
دسامبر 23, 2021
نمونه گیری آزمایش در منزل
نمونه گیری آزمایش در منزل
دسامبر 23, 2021
نمایش همه
سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

اعضای پرسنل مجرب سونوگرافی و رادیولوژی در منزل نویان همگی دارای گواهینامه هستند. به بیماران ما اطمینان می دهند که بالاترین کیفیت مراقبت های پزشکی و سونوگرافی و رادیولوژی در منزل را دریافت می کنند.

مرکز ویان طیف کاملی از خدمات سونوگرافی و رادیولوژی در منزل را ارائه می دهد که دارای تکنولوژی به روز می باشد.از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل برای انجام روش های کم تهاجمی استفاده می کند. برخی از این روش های سونوگرافی و رادیولوژی در منزل برای اهداف تشخیصی انجام می شوند. در حالی که سایر روش ها می توانند به درمان یک بیماری کمک کنند.

تصویربرداری اولتراسوند با سونوگرافی

تصویربرداری اولتراسوند که سونوگرافی و رادیولوژی در منزل نیز نامیده می شود. یک معاینه پزشکی غیرتهاجمی است که از امواج صوتی برای تولید تصاویری از داخل بدن شما استفاده می کند. این سونوگرافی و رادیولوژی در منزل از اشعه استفاده نمی کند و به طور کلی بدون درد است. از آنجایی که تصاویر اولتراسوند با سونوگرافی و رادیولوژی در منزل در زمان واقعی گرفته می شوند. می توانند ساختار و حرکت اندام های داخلی و همچنین جریان خون در رگ ها را نشان دهند.

هنگامی که با سونوگرافی و رادیولوژی در منزل یک معاینه تصویربرداری دارید، می‌توانید در هر مرحله انتظار مراقبت شخصی و ماهر را داشته باشید. قبل از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل، یک سونوگرافیک سابقه پزشکی شما را بررسی می کند و به سوالات شما پاسخ می دهد. راحتی شما در طول سونوگرافی و رادیولوژی در منزل اولویت اصلی ماست. سونوگرافی و رادیولوژی در منزل مرکز نویان راحتی و حریم خصوصی شما را در طول معاینه تضمین می کند.

نحوه آماده شدن برای سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

قبل از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل، تیم ما از دستورالعمل های آماده سازی و زمان بررسی قرار ملاقات توضیح خواهند داد. آمادگی برای سونوگرافی و رادیولوژی در منزل به نوع آن بستگی دارد. ممکن است قبل از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل رژیم غذایی خاصی مد نظر باشد. مانند اینکه مقدار مشخصی آب نوشیده شود یا دستورالعمل های دیگر. مهم است که شرایط آماده سازی برای سونوگرافی و رادیولوژی در منزل را بررسی شود.

برای سونوگرافی و رادیولوژی در منزل باید لباس راحت و گشاد به تن شود. بسته به اینکه چه قسمتی از بدن شما اسکن می شود، ممکن است خواسته شود که لباس راحتی پوشیده شود. برای اکثر معاینات سونوگرافی و رادیولوژی در منزل، بیمار روی تخت معاینه قرار می گیرد. و ژل سونوگرافی و رادیولوژی در منزل روی ناحیه مورد معاینه اعمال می شود.